Pogosta vprašanjaPogosta vprašanja   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Športni kotiček Seznam forumov -> Ostali športi
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo
osamljeni jezdec

Pridružen/-a: 18.05. 2007, 18:21
Prispevkov: 10243
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: 18 Jan 2008 09:10    Naslov sporočila: Rokomet Odgovori s citatom

SLOVENIJA PREMAGALA ČEŠKO

Slovenija je v tekmi 1. kola evropskega prvenstva v Stavanger z rezultatom 34:32 premagala Češko.Slovenski rokometaši so v celoti izpolnili zastavljen cilj in z zmago so si bržkone že zagotovili vsaj tretje mesto v skupini in nastop v drugem delu zaključnega turnirja, v nadaljevanju pa jih čakajo silno zahtevni tekmeci. Že v petek svetovni podprvaki Poljaki (20.15), po sobotnem dnevu premora pa v nedeljo še olimpijski prvaki Hrvati (17.15).

Dvorana Idretts, gledalcev 3000, sodnika Lemme in Ullrich (oba Nemčija).
Slovenija: Kozlina, Kozomara, Kavtičnik 12 (10), Mlakar 1, Natek 4, Pungartnik 1, Škof, Špiler, Praznik 1 (1), Pajovič 7, Lapajne, Gajič, Žvižej 5, Zorman 3.
Češka: Nočar 3, Bruna 2, Hruby 3, Vitek 2, Setlik, Filip 10, Sobol, Horak, Heinz 2, Galia, Prachar, Rezniček 2, Mraz 8 (5), Stochl.
Sedemmetrovke: Slovenija 11 (11), Češka 10 (5).
Izključitve: Slovenija 16, Češka 16 minut.
Rdeč karton: Pajovič (55.).
Vid Kavtičnik & Aleš Pajovič
.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
slavko

Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: 18 Jan 2008 23:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

1 PORAZ SLOVENIJE

Slovenska izbrana vrsta je po zmagi v prvem kolu EP proti Češki tokrat klonila proti svetovnim podprvakom. Poljaki so bili boljši s 33:27. V slovenski izbrani vrsti je bil znova v ospredju Aleš Pajovič.
STATISTIKA
Slovenija - Poljska 27:33 (14:23)
Dvorana Idretts, gledalcev 1000, sodnika Breto in Huelin (oba Španija).
Slovenija: Kozlina 2, Kozomara 1, Dobelšek 3, Kavtičnik 2, Mlakar 2, Natek 2, Pungartnik 2, Škof, Špiler 1, Praznik, Pajovič 7 (2), Lapajne, Žvižej 4, Zorman 1.
Poljska: Szmal, Jaszka 2, K. Lijewski 1, Kuchczynski, Jachlewski, Tkaczyk 6, Bielecki 9, Siodmiak, Weiner, B. Jurecki 4, Jurasik 3, M. Jurecki 1, Tluczynski 5 (2), M. Lijewski 2.
Sedemmetrovke: Slovenija 7 (3), Poljska 2 (2).
Izključitve: Slovenija 12, Poljska 14 minut.

PrispevekObjavljeno: 20 Jan 2008 12:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

A bo kdo danes Rokomet gledal. Danes okoli 17 ure se začne boj Slovenske reprezentance za preživetje ! Hrvaška Twisted Evil - Slovenija Razz .
Primož
Nad Kimpaa

Pridružen/-a: 27.08. 2007, 14:10
Prispevkov: 1462

PrispevekObjavljeno: 20 Jan 2008 12:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jah dons bomo zgubila vsaj za 5 Twisted Evil pol pa kuj v nadaljevanju izpadl. žal taka je pač realnost Very Happy Sad

PORAZ SLOVENIJE PROTI HRVAŠKI

Moram najprej reči da je res škoda ker so zadnjih 10 minut zapravili toliko dobrih priložnosti ,saj je Škof branil kot za stavo.Toda spet je obveljal pregovor če ne daš dobiš in tako so Hrvati danes žal dobili . Žal moram tudi ugotoviti da Slovenija ni izkoriščala prednosti z igralcem več , in tako v tem času več ali manj niso zadevali.Sicer bi igro ocenil dokaj solidno , toda zadnjih 10 minut res močno bode v oči . A kljub porazu smo se uvrstili v drugi del tekmovanja. V skupini A smo se uvrstili na tretje mesto. Hrvaška v drugi del prenaša štiri, Poljska dve, Slovenija pa nobene točke. Po vsej verjetnosti bomo v torek zvečer igrali proti reprezentanci Črne Gore.
Torej končni rezultat je bil 29:24 Twisted Evil !

slavko

Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: 22 Jan 2008 14:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

SLOVENIJA VELIK FAVORIT

V slovenskem taboru pred uvodno tekmo drugega kroga prvenstva stare celine proti reprezentanci Črne gore odločno napovedujejo boj na zmago. Kako se bo izteklo izbrancem Mira Požuna, si ob 16.15 lahko ogledate tudi na drugem programu TV Slovenija. "To tekmo vsekakor želimo dobiti. Tudi javnost meni, da je Črna gora manj kakovostna ekipa. Ne bežimo od vloge favorita, a je treba opozoriti, da ne gre za slabega tekmeca. Nekaj posnetkov tekem Črnogorcev smo si že ogledali. Največja nevarnost nam preti od zunanjih igralcev," je povedal Miro Požun !
BorisX
Kimstar vodka

Pridružen/-a: 01.12. 2007, 03:21
Prispevkov: 123
Kraj: Radovljica

PrispevekObjavljeno: 22 Jan 2008 15:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja bo pa zanimivo pogledat kajti Črnogorci nemorejo biti tako slabi če so igrali z Rusi neodločeno Smile Smile Smile
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
slavko

Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: 22 Jan 2008 17:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

SLOVENIJA Z POVPREČNO IGRO LE DO ZMAGE

Varovanci Mira Požuna so z izjemo slabih 10 minut prvega dela in nekaj izgubljenimi žogami v drugih 30-ih minutah obračuna, odigrali eno boljših tekem na letošnjem evropskem prvenstvu. Na severu Evrope je slovenski šef stroke prvič poskrbel za izdatnejše rotiranje igralcev, saj je v določenih trenutkih tekme zmanjkalo moči nosilcem igre. Tako se je v drugem delu dvoboja posebej izkazal Tržičan David Špiler, ki je tudi ko je imela Slovenija igralca manj na terenu, brezkompromisno zabijal zadetke in izsiljeval bodisi izključitve bodisi 7-metrovke . Slovenci so z zmago proti Črnogorcem (31:29) začeli z izpolnjevanjem začrtanega cilja v drugem delu tekmovanja. Poleg Špilerja je danes sloves kapetanskega traku upravičil tudi Uroš Zorman. Slovenci se bodo že jutri pomerili z gostitelji prvenstva Norvežani (20.15). Nekaj je očitno sedaj že jasno. In to je da Slovenija počasi odhaja domov , kajti da bi zmagali Norveško pa Dansko je bolj malo verjetno ! Res pa je da je potrebno upati do konca na še kakšno presenečenje .. Very Happy

PrispevekObjavljeno: 23 Jan 2008 20:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Če bodo tako igrali kot so v prvem polčasu pol bodo zmagali. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Fante iz Kranja ptič je pravi,
Nasprotnik zmer dobi po glavi.
A ko Robi z mize skoči,
Avstrijcem kakšen živec poči!
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran AIM - AOL Instant - naslov
Sebek
Super Senna

PrispevekObjavljeno: 23 Jan 2008 21:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ZMAGA OLE OLE OLE OLE OLE Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Sad Sad Sad Sad Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Sad Sad
slavko

Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: 23 Jan 2008 21:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ZMAGA VELIKA KOT TRIGLAV

Slovenski rokometaši imajo po veličastni zmagi proti Norvežanom s 33:29 še možnosti za uvrstitev v polfinale. V četrtek bo treba ugnati še Dance . Ob tem Norveška ne sme premagati Hrvatov. Proti vikingom je Požunova četa pokazala najboljši rokomet na EP-ju. Da bi to lahko bil slovenski dan, se je pokazalo že v 13. minuti, ko so Slovenci povedli s 7:4. Norvežani so odgovorili z delnim izidom 4:0, a na odmor so s prednostjo 14:13 odšli "gostje". S tira jih niso vrgli niti sodniki - nekaj časa so imeli tri može manj! Odločilna je bila sredina 2. dela. 3 zaporedni goli so pomenili neulovljivo prednost s 26:20 (46.).

P.S. Moram reči da je bilo sojenje v prvem polčasu naravnost katastrofalno in nekaterim potezam so se nasmihali celo Norvežani sami , in tokrat je nedvomno obveljala teza Srečkota Katanca ( da bog vse vidi ).! Kajti takega nefer sojenja tokrat niti bog ni mogel spregledati , in tako je našim dal še nekaj dodatne motivacije da so naši počasi in zanesljivo potopili Norveško barko. Razz Cool

HRVAŠKI NAVIJAČI NAVIJALI ZA SLOVENIJO

V Stavangerju se bodo danes delile vozovnice za polfinale evropskega prvenstva, med kandidati, ki utegnejo dobiti eno izmed štirih, pa je tudi Slovenija. Scenarij, ki bi slovensko izbrano vrsto pripeljal do tega cilja, pa ni pretirano zapleten. Izbranci Mira Požuna morajo premagati neugodne Dance.Kljub temu, da so slovenski navijači že prispeli v domovino pa imajo Slovenci na severu Evrope nove navijače. Na tekmi so jih s tribun namreč glasno spodbujali Hrvati, ki imajo podobno kot Poljaki in Slovenci, velike pripombe na sojenje. Razumljivo je bil vnovič najglasnejši pri kritiziranju sodnikov hrvaški rokometni „vladar“ Zoran Gobac, ki je brez dlake na jeziku povedal nekaj krepkih tudi šefom Evropske rokometne zveze.Naši norveški viri trdijo, da je bil najbolj zanimiv prizor na tekmi proti Norvežanom, ko sta romunska sodnika "ukradla“ nekaj žog Slovencem. "Takrat so Hrvati ponoreli in začeli glasno žvižgati, manjkalo pa ni niti sočnih vzdevkov za oba delilca pravice,“ nam je še zaupal naš vir. Zanimivo, da se je prvič na prvenstvu zgodilo, da so norveški rokometni zaljubljenci predčasno zapustili dvorano v Stavangerju in tako nazorno pokazali svoje razočaranje ob porazu svojih ljubljencev.

P.S. Evo sedaj pa vidite kako je bilo včeraj še posebno v prvem polčasu .Če so se celo Norveški rokometaši čudili nekaterim odločitvam v škodo Slovenije , in če so celo Hrvaški navijači videli to sramotno sojenje potem je jasno da so se včeraj v prvem polčasu dogajale velike svinjarije ( Romunskih sodnikov ) ! Very Happy
.
slavko

Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: 24 Jan 2008 20:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

SLOVENIJA KLONILA PROTI DANSKI

Slovenija - Danska 23:28 (11:15)

Tretjo tekmo drugega dela na Norveškem, ki jo slovenska rokometna reprezentanca igra proti Danski se je bolje začela za Dance. Ves prvi polčas bo bili v vodstvu Danci, najbolj usoden za naša vrata pa bil Lars Christiansen, ki je za hrbet slovenskega vratarja Bena Lapajneta spravil največ žog. Slovenskim rokometašem je bil nerešljiva uganka danski vratar Kasper Hvidt, ki je našim rokometašem ubranil tudi dve sedemmetrkovki. V 19. minuti so izbranci Mira Požuna zaostajali že za + 4 gole. Le minuto kasneje pa so se naši asi znova vrnili v igro in se Dancem približali na le točko zaostanka. Takšen rezultat pa je bil alarm za dansko klop in sledila je minuta odmora po kateri pa so danski rokometaši znova igrali kot prerojeni.V 37. minuti tekme so se slovenski rokometaši Dancem približali na le dve točki zaostanka. Danski stroj pa se je hitro zbudil in v 38. minuti tekme smo znova zaostajali za + 5 golov. V 43. minuti tekme je gol zadel Aleš Pajovič in znižal na + 3 gole prednosti. V 45. minuti je bil zaradi protestiranja ob sporni sodniški odločitvi kaznovan Miro Požun. Danci pa so nam v 47. minuti pobegnili že na + 6 golov prednosti. V 51. minuti tekme so naši rokometaši še vedno zaostajali za visokih + 6 golov. Pet minut pred koncem tekme so slovenski rokometaši še vedno zaostajali za visokih + 6 golov prednosti. Do srečnega preobrata pa žal ni prišlo.

Nazadnje urejal/a slavko 24 Jan 2008 21:46; skupaj popravljeno 1 krat
Sebek
Super Senna

PrispevekObjavljeno: 24 Jan 2008 20:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Škoda poraza kljub kar solidni igri. Samo kaj pa dela Kasper Hvidt Shocked Shocked neverjetno. Sad Sad
slavko

Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: 24 Jan 2008 20:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja tale njihov vratar je neverjeten ,sicer zadnjih 15 minut nisem gledal toda prvi polčas je noro dobro branil. Shocked