Prispevkov: 10243
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: 17 Jan 2008 23:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

OLIMPIJA ZNOVA PORAŽENA

Union Olimpija, ki je že izgubila vse možnosti za napredovanje med šestnajst najboljših klubov v Evropi, je gostovala pri španski Tau Ceramici. V prvi četrtini so bili zmaji dostojen tekmec Špancem. Po prvi četrtine so na odmor odšli z le 4 točkami zaostanka. Nadaljevanje tekme pa je bilo takšno, kot smo ga v tej sezoni od zmajev že navajeni. Slaba organizacija igre, poceni izgubljeni koši, luknjasta obramba in še bi lahko naštevali. Španski tekmec je bil za razred boljši od gostov iz Ljubljane. Zaostanek po prvem polčasu pa je bil temu primeren, zmaji so zaostajali za visokih + 19 točk.
Marko Milič je bil najboljši strelec tekme. V nadaljevanju tekme so gostje iz Tivolija uspeli nekoliko zmanjšati zaostanek. V ekipi zmajev je bil odlično razpoložen Marko Milič, ki je bil tudi najboljši strelec tekme s 23 točkami. Štiri minute pred koncem tretje četrtine so tako zmaji zaostajali za + 14 točk. Žal pa Špance niso uspeli uloviti.Pri zmajih je bil s 13 točkami razpoložen Boris Gorenec.Tudi zadnji del tekme ni prinesel presenečenja. Ollimpija je delovala popolnoma izgubljeno, kar pa so Španci znali izkoristiti. Zmaje so tako v domači dvorani porazili s +15 točkami razlike. Union Olimpija pa je v evroligi pridelala še deveti poraz.
.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
megla
Bedenko

Pridružen/-a: 24.01. 2008, 19:44
Prispevkov: 769
Kraj: Wom

PrispevekObjavljeno: 31 Jan 2008 09:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Včeraj je bila še zadnja tekma Union Olimpije v letošnji sezoni v Evroligi. Končni rezultat med Prokomon in Olimpijo je bil 79:68. Kljub porazu je Olimpija osvojila končno šesto mesto v svoji skupini, saj bi jo moral Prokom premagati za 20 točk. Tekma bo verjetno ostala v spominu zgolj zaradi 33 minute ko je Marko Milič nokavtiral senegalca v dresu Prokoma Pepa Sowa (čist prov mu je Very Happy ). Tukej je še posnetek tega boksarskega vložka:

Konkurenca Zavcu? Very Happy Laughing Very Happy
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
slavko

Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: 31 Jan 2008 12:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Očitno ne ve da z Milkotom ni dobro češenj zobati Laughing Laughing Samo zaradi tega ga lahko doleti hujša kazen ! Misli mda bo moral odpreti mošnjiček ki je ziher polno cekinov Very Happy
Primož
Nad Kimpaa

Pridružen/-a: 27.08. 2007, 14:10
Prispevkov: 1462

PrispevekObjavljeno: 06 Mar 2009 20:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Panathinaikos klonil v beograjski Areni

Le še dva kroga sta ostala do konca TOP 16 najmočnejšega evropskega klubskega tekmovanja v košarki. S štirimi tekmami se je 5. krog začel že v torek. Čeprav sta se v Moskvi pomerila vodilna in pa zadnjeuvrščena ekipa skupine H, pa je bil dvoboj CSKA in Fenerbahčeja izjemno zanimiv za slovenske ljubitelje košarke. Na eni strani sta namreč stala Erazem Lorbek in Matjaž Smodiš, ki sta bila v vrstah CSKA vnovič najboljša, na drugi pa "Turka" Emir Preldžić in Gašper Vidmar, ki nista vknjižila prav nobene točke. Delovni večer je preživel tudi tudi Primož Brezec, ki je s svojo ekipo klonil proti Unicaji, prava poslastica pa je bila v Barceloni, kjer so domačini v španskem derbiju ugnali Real Madrid. Po poškodbi je zaigral Jaka Lakovič. Zanimivo je bilo tudi v četrtek. Čeprav sta si tako Panathinaikos kot tudi Partizan že zagotovila napredovanje v četrtfinale, pa je bila prav posebne pozornosti deležna tekma srbskih in grških prvakov v Beogradu. V tamkajšnji Areni je namreč padel rekord po obisku evroligaške tekme v dvorani. Na tribunah se je namreč trlo več kot 22.000 gledalcev. Doslej je imela rekord v lasti dvorana OAKA, v kateri se je na tekmi med Panathinaikosom in Efes Pilsnom leta 2005 zbralo 18.800 ljubiteljev košarke.

Pred dnevi je bil opravljen žreb evrolige:

Skupina A: Caja Laboral, Maccabi, Partizan, Asseco Prokom, Žalgiris, kvalifikant

Skupina B: Olympiacos, Real Madrid, Unicaja, Virtus Roma, Brose Baskets (NEM), kvalifikant

Skupina C: Barcelona, Montepaschi Siena, Lietuvos Rytas, Fenerbahče, Cibona, Cholet

Skupina D: CSKA Moskva, Panathinaikos, Valencia, Efes Pilsen, Armani J. Milano, Union Olimpija

Sicer sm pa vesel, da je Rajgl prevzel vajeti nazaj v svoje roke, ker človek res s srcem in dušo živi za košarko, in če kdo lahko reši olimpijo je to on in ne take sere kot sta bila Dolenc in Mitič Wink