Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran AIM - AOL Instant - naslov

Pridružen/-a: 18.05. 2007, 18:21
Prispevkov: 10243
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: 21 Nov 2007 21:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Evo Sodniki so poskrbel ida je na hitrico fasal dve osebni Evil or Very Mad in ima 4 in jasno moral je na klop.. Sad Kaj a si v službi da ne gledaš ?
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

PrispevekObjavljeno: 21 Nov 2007 22:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Še 13 točk - Razz Razz Rakočeviča so zaustavili .Hukić dobro zadeva pa tudi Zupan je dober Cool Ja kako pa da potem ne gledaš.
Sebek
Super Senna

PrispevekObjavljeno: 21 Nov 2007 22:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ne morem hkrati gledat pa sodelovat na forumu ker nimam skupaj televizije in računalnika Sad Sad Sad
slavko

Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: 21 Nov 2007 22:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zupan

4 osebne Sad

Trenutni izid 53:70 Mater izgleda da jim nebo uspel preobrat.Sem računal če bi do zadnje četrtine prišli nekje na 10 zaostanka bi še šlo .

Ok lahko noč.. Razz

Evo trenutni rezultat 63:73 Razz Razz Razz Mater vsaj borijo se ko lev. Very Happy
slavko

Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: 21 Nov 2007 23:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

KONČNI REZULTAT

Domače občinstvo tokrat ni pomagalo. Košarkarji Uniona Olimpije so v petem kolu Evrolige z 78:92 izgubili proti Tau Ceramici ter zabeležili drugi zaporedni poraz v sezoni.Žal so v zadnjih minutah popustili.Moram pa reči da so svoje dodali tudi sodniki ,še posebno takrat ko se je približal rezultat na 10 točk zaostanka. Sad
slavko

Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: 27 Nov 2007 19:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

V ČETRTEK BOJ ZA ZELO POMEMBNO ZMAGO V GOSTEH

Košarkarji Uniona Olimpije bodo v šestem krogu evrolige (skupina A) v četrtek ob 20.30 gostovali v dvorani Palamalaguti v Bologni pri Virtusu VidiVici. Po petih krogih imajo Ljubljančani v evropskem tekmovanju dve zmagi in tri poraze, Virtusu pa je doslej uspelo premagati le Žalgiris v prvem krogu tekmovanja. Tekma proti Virtusu bo gotovo ena najpomembnejših v sezoni, saj je italijanska ekipa eden od tekmecev Ljubljančanov za uvrstitev v nadaljnje tekmovanje.

slavko

Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: 30 Nov 2007 06:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ODLOČILNA JE BILA ZADNJA TRETINA

Virtus VidiVici Bologna - Union Olimpija 101:91
(21:20, 41:43, 72:53)

Slab Virtus je bil zrel za peti poraz v najmočnejšem klubskem tekmovanju stare celine, a kaj, ko slovenski podprvaki priložnosti niso znali izkoristiti. V prvem polčasu so bili boljši tekmec, blestel je predvsem Jasmin Hukić, ki je v prvih 20 minutah brez zgrešenega meta dosegel 17 točk. Namesto da bi vodstvo z 11 točkami razlike še povečali, so zmaji po odhodu Hukića na klop popustili in na glavni odmor odšli z zgolj dvema točkama naskoka. Tretja četrtina pa je bila tokrat usodna za zmaje. Domači, ki se zanašajo le na trojico Spencer - Holland - Giovannoni, so prestavili v višjo prestavo in kot za stavo polnili koš zeleno-belih. Blestel je predvsem Američan Dewarick Spencer (na koncu je dosegel 34 točk), ki je na igrišču počel, kar je želel. Delni izid: 31:10. Tekma, polna preobratov, kakršno lahko uprizorita le slabi moštvi, pa s tem še ni bila končana. Vodstvo z 20 točkami razlike je gostitelje v zadnji četrtini uspavalo, kar so gostje izkoristili in minuto za minuto nižali zaostanek. A kaj več kot na tri točke minusa ni šlo. Zmaji so spet zatajili v obrambi - 100 prejetih točk je odločno preveč, da bi lahko upali na zmago v gosteh.
Najboljši strelec tekme je bil Spencer,ki je dosegel 35 točk.
slavko

Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: 05 Dec 2007 05:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

PRVIČ V VLOGI FAVORITA

Četrtek ob 20.45 (prenos na TV SLO 2): UNION OLIMPIJA - PROKOM TREFL

Prvič v letošnji Evroligi bodo košarkarji Uniona Olimpije v vlogi favorita. V 7. krogu v Tivoli prihaja zadnjeuvrščeni Prokom.
Zmaga proti Poljakom je nujna, drugače je sanj o drugem delu tekmovanja verjetno konec. S tretjo zmago bi zmaji uspešno končali prvi del Evrolige, v nadaljevanju pa bi ob morebitnih treh domačih zmagah (Siena, Žalgiris in Virtus) lahko računali na uvrstitev med najboljših 16 ekip v Evropi. "To je ena tistih tekem, ki jih enostavno moramo dobiti, sicer je nekaj narobe z igralci ali trenerjem. Prepričan sem, da imamo kakovost za zmago nad Poljaki in da bomo zmagali," je povedal trener zeleno-belih Memi Bečirovič.
Zdaj smo bolj sproščeni
Po zmagi v Ligi NLB v Zagrebu je zavel veter olajšanja, saj je bila zakrbljenost po petih zaporednih porazih velika. "Z zmago v Zagrebu smo se psihično sprostili, saj smo bili zadnje tedne v krču. Pokazala se je neizkušenost ekipe, kajti po nizu zmag, ki je kulminiral proti CSKA Moskvi, smo zapadli v povprečnost in bili prepričani, da lahko brez pretiranega napora premagamo kogar koli. Treba bo začeti igrati bolj konstantno," je dejal kapetan Marko Milič.

ZMAJI OPRAVIČILI VLOGO FAVORITA

Košarkarji Uniona Olimpije so v 7. krogu evrolige (skupina A) na domačem igrišču premagali poljski Prokom Trefl z 68:49 (13:15, 35:26, 49:41). Ljubljanska ekipa se bo v naslednjem krogu pomerila z italijanskim Montepaschijem iz Siene, tekma pa bo v četrtek, 13. decembra, v dvorani Tivoli.
Izjavi po tekmi
Marko Milič: "Dragič in Močnik sta bila ključna moža. Pokazala sta, kako se je treba boriti!"
Trener Memi Bečirovič: "Ni bila dopadljiva igra, saj je bilo nujno zmagati. To nam je zasluženo uspelo."

PrispevekObjavljeno: 13 Dec 2007 20:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Evo še dobre pol urice pa se začne košarka.Olimpija jasno igra doma. Razz Very Happy
slavko

Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: 14 Dec 2007 05:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

KLJUB DOBRI IGRI PORAZ OLIMPIJE

Olimpija je večji del evroligaškega obračuna s italijansko Sieno vodila, v zadnji četrtini pa je borbene Ljubljančane z neverjetnimi koši pokopal Američan McIntyre in poskrbel za zmago Siene s 86:80.V prvi četrtini je bila pobuda sicer na strani domačih, a so zeleno-beli prednost devetih točk prelahko zapravili.

Memi Bečirović: "Odločil je McIntyre in moja napaka pri postavljanju cone, ko smo dobili trojko Kaukenasa. McIntyre je na koncu zadel vse. Tekmo smo izgubili zaradi trojk. Siena je moštvo, ki lahko v minuti ali dveh vse preobrne. Fantom tokrat nimam kaj zameriti. Borili so se. Gremo naprej. Kar se tiče govoric o mojem odstopu: o tem sem govoril naglas predvsem zaradi tega, da motiviram igralce, na nek način malce pritisnem na upravo, vse le v želji, da strnemo svoje vrste. Iskreno povedano sem o odstopu 20% mislil zares, 80% pa ne.

Goran Dragić : "Žal smo izgubili, vendar smo vsi v obrambi in napadu dali vse od sebe ter se borili do zadnjega atoma moči. Mislim, da nam trener tega poraza ne bo zameril. Na koncu so bili gostje bolj zbrani, McIntyre je zadel tri, štiri neverjetne trojke .

Najboljši strelec pri Olimpiji je bil Marko Milič z 21 točkami !
slavko

Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: 17 Dec 2007 20:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

OLIMPIJA TOKRAT GOSTUJE V GRČIJI

Zadnjo tekmo evrolige v letu 2007 bodo košarkarji Uniona Olimpije odigrali v sredo, 19. decembra, v Pireju z Olympiacosom. Obračun se bo začel ob 19.45 po slovenskem času. Sveži so še spomini na prvo srečanje teh dveh nasprotnikov v drugem krogu. V razprodani dvorani Tivoli je Union Olimpija zmagala s 87:78 in ljubiteljem košarke pripravila vrhunsko presenečenje, ki ga je naslednji teden dopolnila še z uspehom proti CSKA Moskvi. Od tedaj je Union Olimpija dosegla še dve zmagi, poleg CSKA je premagala še Prokom Trefl, Olympiacos pa tudi ni blestel, saj po osmih krogih zaseda četrto mesto v skupini A z izkupičkom 4-4. Grki so doma premagali Tau Ceramico, Virtus Vidivici, Prokom Trefl in Žalgiris, na gostovanjih pa še niso okusili slasti zmage. Tekmo z Unionom Olimpijo bodo odigrali po dveh zaporednih porazih s Sieno in Tau Ceramico.

"Olympiacos je brez dvoma favorit, toda v Grčijo ne potujemo z belo zastavo. Igrali bomo našo igro, borbeno, in skušali čim dlje ostati v stiku z nasprotnikom, da ga v morebitni tesni končnici presenetimo. Vemo, da Olympiacos od 35 do 38 minut igra cono, zato se bomo nanjo dobro pripravili. Sem optimističen, saj se naša forma dviguje. Iz dneva v dan igramo bolje," pravi trener Memi Bečirović.